Mé motto:

To nejkrásnější na světě nejsou věci, nýbrž chvíle, okamžiky, nezachytitelné vteřiny (Karel Čapek)

… a já se je zachytit pokouším …

Rozumím, že před začátkem případné spolupráce je dobré druhého nejprve poznat. Jsem stejná, pokusím se pro jednoduchost představit jednou větou:

„Cílevědomý „blázen“ se smyslem pro humor a detail.“

Možná to pro někoho z Vás bude znít zvláštně, ale pokusím se to v krátkosti rozepsat.

Vše co  v životě dělám pro mě musí mít smysl a cíl. Již bezmála  20 let se věnuji oboru daně a finance. Tento obor jsem nejen vystudovala, ale od začátku své pracovní kariéry se mu také věnuji. Ve fotografování, účesech a líčení jsem našla ideální doplněk a relaxaci k současné práci. Jedním z dalších důvodů je i ten hezký pocit mít možnost zpříjemnit Vaše životní okamžiky, případně pomoci změnit někomu vnímání sebe sama a ukázat, že i drobnými změnami lze dosáhnout výsledků. To může být díky nadšení ze vzpomínek zachycených na fotografii či případně úspěch v modelingové soutěži s účesem a líčením.

„Blázen?“ Ano, pro někoho možná. Ráda dělám věci, co mě baví a především s cílem někoho potěšit, posunout dále, případně „jen“ udělat někomu radost. Pokud toto je bláznivé, pak jsem „blázen“ 🙂

Humor? Bez smyslu pro humor a úsměv, který v ideálním případně ještě mohu zachytit, by život přeci nestál za to.

Smysl pro detail? Ano i to je jednoznačně pravda. Neumím dělat práci jen proto, abych něco dělala. To co dělám a především výsledek mé práce musí být perfektní a to nejen pro mě, ale především pro Vás.

Mohu zde napsat cokoliv a vy tomu můžete a nemusíte věřit. Kontaktujte mě a já se pokusím Vaši důvěru nezklamat.

Těším se na Vás

Karolína